2v1 je vianočný balíček za výhodnú cenu – potešte svojich najbližších výhodnou kúpou dvoch kníh:

Talentovaná poetka Andrea Ágg a zbierka básní Muselo to prísť.

Rovnomenná báseň bola zhudobnená preložená do 11 jazykov.

Alexandra Vrábelová a romantický román Tajomstvo Opery.

Ak si tieto dve diela kúpite v jednom, ušetríte 6,40 eur! Môžete tak využiť možnosť kúpiť dva pekné darčeky v jednom a urobiť radosť svojim blízkym, alebo svoju vášnivú čitateľskú dušu.

Cena: 19 eur pri osobnom odbere v Bratislave

Cena 21 eur je potom aj s poštovným (Slovenská pošta a platba vopred na účet)

Ak chcete platiť na dobierku, príplatok je 1 EUR, teda spolu 22 eur.

Ak si želáte kuriéra, príplatok je 2 EUR, cize celková cena 23 eur.

Nezabudnite uviesť celú adresu aj telefónne číslo, spôsob dodania, príp. počet kníh.

  TAJOMSTVO OPERY

  Obľubujete tajomné romantické príbehy? Novinka z pera Alexandry Vrábelovej sa odohráva v súčasnosti, no zároveň je záhadná, tak trochu pripomínajúca novodobého Fantóma opery. Nepustíte ju z rúk, kým ju nedočítate.

  To, čo začalo ako študentská stávka, prerastie v nečakanú zápletku priamo v srdci jednej z najkrajších stavieb Paríža – Opere Garnier. Mladá študentka architektúry, Emma, sa staví so svojimi spolužiakmi o to, kto strávi noc v nejakej známej budove. Ona si vyberie práve Operu.

  Nechajte sa vtiahnuť do tajných chodieb a spoznajte príbeh ženy, ktorá na tom najnepravdepodobnejšom mieste stretáva záhadného muža…

  Počet strán: 240
  Pevná väzba

  MUSELO TO PRÍSŤ

  Básnická zbierka MUSELO TO PRÍSŤ vznikla počas prvej vlny pandémie koronavírusu a rovnomenná báseň obletela (nielen) Slovensko. Bola zhudobnená a preložená do 11 jazykov. Na predsádkach knihy nájdete aj noty zhudobnenej básne, takže si ju môžete aj zahrať. V troch častiach hovorí o ľudskej konečnosti, o zmene a o večnosti. Možno vám nabehnú aj zimomriavky, keď v knihe nájdete spojenie s vlastným prežívaním skutočnosti. Tridsať básní dotvárajú krásne ilustrácie tušom od Aminy Renaud.

  Nejde o ľúbostnú poéziu, ale o súčasnú, modernú, trefnú, ktorá zatína do živého. Je odkazom pre ďalšie generácie o dobe, ktorú práve žijeme.

  Počet strán: 80
  Pevná väzba