Práve som dočítala Vašu knihu Tajomstvo Opery. A slovami sa nedá popísať aká je krásna. Do poslednej chvíle som nevedela ako kniha skončí. Je síce tenšia, no v tom spočíva jej čaro, že si ju môžem zobrať všade so sebou. Ďakujem za skvelý čitateľský zážitok. Chcem sa opýtať, či z nej plánujete napísať aj pokračovanie, pretože by som si ho určite prečítala.

DOMINIKA P.


Kniha je úžasná. Prečítala som ju naraz so zatajeným dychom. Z každého rožka troška, história, napätie, romantika. Dej určite záujme každého čitateľa, dokonca si to viem predstaviť aj ako super film. Pevne verím, že bude aj pokračovanie.

ALEXANDRA KURUCOVÁ


Kniha Tajomstvo Opery je veľmi pútavo písaná. Opisy miest sú naozaj podrobné a príjemne ma vtiahli do deja. Dialógy sú zaujímavé, príbeh bol dynamický a výborne sa mi čítal.

ZUZANA KOVÁČIKOVÁ


Úplne som sa ponorila do deja. Páčilo sa mi, že to nebola len romantika, ale príbeh je prepletený dobrodružstvami a tajnými priestormi. Všetko je tak reálne do detailov napísané, že som to úplne prežívala s Emou, všetky jej vnútorné rozbroje medzi vášňou, túžbou, strachom a pochybnosťami. Kniha je vynikajúco napísaná. Navnadila ma na pokračovanie príbehu a to pritom romány nezvyknem bežne čítať.

MICHAELA RAY DE WITTERS


Kniha Tajomstvo Opery je super, nemohla som sa od nej odtrhnúť. Je veľmi zaujímavá a bavil ma celý príbeh od začiatku až po koniec. Veľmi by som bola rada, ak by bolo ešte pokračovanie. Kľudne ak by bolo aj dlhšie, veľmi dobre sa mi čítala.

MICHAELA MISULIK


Predtým, ako sa vyberiete do Paríža, odporúčam prečítať si Tajomstvo Opery, ku ktorej som sa náhodou dostal. Kapitoly vo mne vzbudili emócie a pripomenuli niekdajšie operné predstavenia. Autorka zaujímavou formou spojila tajuplnú atmosféru a zákulisie opery s mini-trilerovou zápletkou. Dej nezabudla okoreniť jemnou romantikou. Príbeh mladej študentky, ktorá chcela vyskúšať svoju odvahu a stráviť noc v opere bez povšimnutia, som prečítal na jeden hlt. Stávka so spolužiakmi, v dôsledku ktorej sa Emma ocitá v domnelej pasci, jej prináša neočakávané situácie. Spoznáva záhadného muža a tajné zákutia opery. Dej postupne graduje a vnútorné prežívanie Emmy sa krok za krokom čitateľovi odhaľuje v jednej línii s tajomstvami muža…

MARKO THELEN